loader image

25 lat na rynku,
poznaj naszą firmę

Dowiedz się więcej

Producent wyposażenia hotelowego i tekstyliów

Aranżacje
okien i wnętrz

Specjalizujemy się w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych aranżacji okien i wnętrz, które pozwolą na nadanie im niepowtarzalnego charakteru

Profesjonalne
hafty

Nasze hafty to nie tylko dekoracja, ale również sztuka, w której każdy detal jest perfekcyjnie wykonany i dopracowany

Wysokogatunkowe
produkty

Nasze produkty cechują się najwyższą jakością i trwałością, co zapewnia ich długotrwałą estetyczną i funkcjonalną wartość

Szeroki zakres
usług

Nasze usługi obejmują pełen zakres prac związanych z aranżacją wnętrz, od projektowania i szycia, po wieszanie, pranie i prasowanie.

Dlaczego warto wybrać nas?

Wybierając nas, zyskujecie Państwo zaufanego partnera z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży tekstylnej. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości akcesoria do aranżacji wnętrz, takie jak zasłony, pościel, ręczniki, firany, ale również zapewniamy indywidualne doradztwo i dostosowanie naszych produktów do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Wszystko to dostępne w atrakcyjnej cenie, która umożliwi Państwu stworzenie wyjątkowych i eleganckich wnętrz.
Współpracowaliśmy z dziesiątkami hoteli i restauracji
Więcej o naszych klientach
JAKOŚĆ

Własna produkcja

Uzyskaj najlepsze tekstylia dla swojego obiektu turystycznego dzięki naszej ofercie pełnej wysokiej jakości produktów, bogactwa tkanin, kolorów i wzorów oraz przystępnych cen. Jako doświadczeni producenci aranżacji wnętrz hotelowych, oferujemy możliwość dostosowania naszych produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. 

Nie tylko nasze zasłony, firanki i ręczniki są cenione przez naszych klientów, ale także nasze kołdry, poduszki, prześcieradła, koce, materace i szlafroki, które zapewniają komfortowy i zdrowy sen. Jeśli poszukujesz producenta tekstyliów dla branży HoReCa, to nasza firma jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Dla klientów prywatnych

Jako producent tekstyliów do aranżacji wnętrz, oferujemy nie tylko obiektom turystycznym, ale również klientom prywatnym, szeroki wybór wysokiej jakości produktów za przystępne ceny. Nasze tekstylia, takie jak zasłony, pościel, ręczniki, firany, cieszą się popularnością dzięki bogatej ofercie, różnorodnym kolorom i wzorom. 

Proponujemy również najwyższej jakości kołdry i poduszki, które zapewnią komfortowy, zdrowy sen. Oferta dostępna na naszym sklepie internetowym obejmuje również prześcieradła, koce, materace i szlafroki. Jeśli szukasz producenta tekstyliów zarówno dla branży HoReCa, jak i do użytku prywatnego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
PROFESJONALIZM

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami
envelopephone-handsetchevron-uparrow-right