NAJLEPSZE PODUSZKI HOTELOWE.

Od kilkudziesięciu lat dostarczamy poduszki hotelowe do hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i apartamentów w całej Polsce. O jakości naszych produktów może świadczyć wygrana w konkursie na najlepszy produkt Dolnego Śląska roku 2014. Oferujemy poduszki antyalergiczne i naturalne. Jako producent poduszek hotelowych jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu produkty na jednym z najwyższych poziomów w Polsce.  Staramy się zawsze, żeby wszystkie oferowane przez nas poduszki hotelowe zawsze były testowane przed tym zanim trafią do sprzedaży. Jednocześnie zawsze dążymy do tego, żeby stosunek jakość/cena był najlepszy w całej Polsce.

PODUSZKI HOTELOWE KORA

Wykonane z doskonałej jakości mikrofibry poduszki z wypełnieniem hollow świetnie sprawdzą się w każdym hotelu, pensjonacie lub ośrodku wczasowym, gwarantując optymalny komfort, odprężający sen i relaksujący wypoczynek. Solidne, wykonane z wysokogatunkowej tkaniny poduszki hotelowe o bardzo długim czasie eksploatacji, odporne na intensywne użytkowanie. Można prać je w wysokich temperaturach, bez obaw o ewentualne zniszczenia. Dostępne w kilku popularnych rozmiarach poduszki Kora to produkty w pełni antyalergiczne.

PODUSZKI HOTELOWE ECONOMY

Linia poduszek hotelowych Ecnonomy zaprojektowana została z myślą o wszystkich tych, którzy preferują wysoką jakość wykonania, komfort użytkowania oraz atrakcyjną cenę. Poszycie poduszek wykonane zostało z wysokiej klasy mikrofibry, odpornej na wysoką temperaturę prania, z kolei wypełnienie to bezpieczny w użyciu poliester z dodatkiem kulek silikonowych, dzięki czemu poduszka jest lekka i doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i pleców, gwarantując jednocześnie optymalną sprężystość. To jedne z najchętniej wybieranych artykułów z naszego obszernego katalogu, ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

PODUSZKI HOTELOWE NATURALNE

W celu zapewnienia Państwu bogatego wyboru ekskluzywnych tekstyliów do hotelu, do naszej oferty włączyliśmy również poduszki hotelowe naturalne – wypełnione miękkim, bezpiecznym i trwałym puchem lub pierzem, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, gwarantują optymalny komfort i zdrowy, odprężający sen. Wysoka jakość wykonana idzie w parze z konkurencyjną ceną, dzięki czemu dostępne ofercie poduszki naturalne cieszą się coraz większą popularnością. Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną i niezwykle zróżnicowaną ofertą.

PODUSZKI POZOSTAŁE

Odpowiedzią na bardziej niestandardowe oczekiwania naszych klientów jest szeroka gama pozostałych poduszek dostępnych w sprzedaży. Gwarantujemy najwyższej jakości poduszki hotelowe w atrakcyjnych cenach, o parametrach, które w pełni zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W prezentowanym asortymencie znajdują się zarówno poduszki antyalergiczne, zdrowotne, jak i naturalne. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia szczegółowego zamówienia oraz otrzymania wszystkich niezbędnych informacji na temat oferowanych przez nas produktów.

%d bloggers like this: