KARNISZE HOTELOWE

Oferujemy jedne z najlepszych karniszy i szyn hotelowych w bardzo dobrych cenach.

Wśród szerokiego asortymentu produktów przeznaczonych do różnego rodzaju obiektów noclegowych w naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór najwyższej jakości karniszy hotelowych. Nasza oferta obejmuje wyłącznie trwałe i sprawdzone rozwiązania, wyróżniające się precyzyjnym wykonaniem oraz starannym wykończeniem, z dbałością o najmniejsze detale. W prezentowanej kategorii znajduje się bogata gama elementów niezbędnych do właściwego powieszenia dekoracji okiennych, które są dostępne zarówno w wersji tradycyjnej (tzw. rurowej), jak i nowoczesnej – elektrycznej. Szczególnie polecamy karnisze i szyny elektryczne, które zostały zaprojektowane w ten sposób, aby umożliwiać bezproblemowe przesuwanie zawieszonych przy oknie firan czy zasłon bez konieczności użycia dodatkowej siły. Przygotowana przez nas oferta jest skierowana głównie do obiektów hotelowych, ale proponowane produkty bardzo dobrze sprawdzą się także w przypadku różnego rodzaju pensjonatów, moteli, domów wczasowych, ośrodków wypoczynkowych itp.

Nasza oferta karniszy to:

  • Karnisze i szyny elektryczne i tradycyjne;
  • Kompletne systemy, dzięki którym zawiesicie Państwo zasłony i firany w taki sposób jaki potrzebujecie;
  • Bardzo dobra jakość;
  • Mnogość wzorów do wyboru;
  • W naszej ofercie znajdziecie również Państwo systemy panelowe, wsporniki, elementy ozdobne, itd. – kompletne wyposażenie do zawieszenia zasłon i firan.

Zapewnimy Państwu kompleksowe systemy w dziedzinie zawieszeń rolet, zasłon, firan, itd.

Oferujmy również systemy inteligentne, dzięki którym będziecie mogli Państwo w najprostszy sposób zarządzać całym obiektem. Bez problemu przygotujemy dla Państwa darmową wycenę całych systemów i zagwarantujemy profesjonalne doradztwo w tej dziedzinie. Oferowane przez nas systemy bardzo ładnie się prezentują i doskonale współgrają z oferowanymi przez nas firanami i zasłonami.

%d bloggers like this: