Cennik – pościele, ręczniki i kołdry hotelowe

Zakup wysokiej jakości pościeli, ręczników, kołder oraz pozostałych tekstyliów hotelowych to jedna z tych inwestycji, które zapewniają hotelom gwarantowany zwrot. Wygodna pościel czy efektowne aranżacje okien to jedne z najistotniejszych kwestii, uwzględnianych przy wyborze noclegu, dlatego warto wyposażyć swoje hotele w markowe tekstylia, które nie muszą być drogie.

Jako producent i dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że cena za zamówione przez nich kołdry hotelowe czy ręczniki, stanowi wypadkową indywidualnych czynników, takich jak:

  • ilość produktów w zamówieniu,
  • rodzaj tekstyliów,
  • rozmiar, kolorystyka i wzornictwo,
  • rodzaj wybranych tkanin,
  • personalizacja tekstyliów,
  • czas realizacji usługi.

Niezależnie od okoliczności, gwarantujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę. Jesteśmy przekonani, że ustalany indywidualny cennik zapewni Państwu oczekiwaną satysfakcję i mnóstwo korzyści.

POŚCIEL HOTELOWA

Wysokiej jakości pościel hotelowa w najlepszych cenach – zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia oraz w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę klienta przez dedykowanego asystenta. U nas czekają na Państwa dziesiątki rodzajów pościeli do hotelu, wykonanych z różnych, ale zawsze najlepszych jakościowo tkanin. Indywidualny cennik, uczciwa wycena i brak ukrytych kosztów.

RĘCZNIKI HOTELOWE

W trosce o najwyższy komfort i satysfakcję naszych klientów oraz ich gości oferujemy komfortowe i miłe w dotyku ręczniki hotelowe w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty oraz uzyskania indywidualnej wyceny zamówienia. Szeroki wybór dostępnych modeli i rozmiarów, bogata gama kolorów i wzorów. Prezentowany katalog ręczników do hotelu w pełni odpowiada osobistym preferencjom klientów, a indywidualny cennik pozwala zapewnić najkorzystniejsze warunki współpracy, niezależnie od zamawianego nakładu.

KOŁDRY HOTELOWE

W bogatej ofercie naszej firmy znajdują się wysokiej klasy kołdry hotelowe, których cena przedstawia niezwykle korzystny stosunek do jakości. To artykuły dedykowane najbardziej wymagającym klientom, dla których liczy się jakość wykonania oraz komfort użycia. Zlecenia na kołdry do hotelu wyceniamy indywidualnie, uwzględniając takie parametry jak wielkość, materiał ilość produktów, kolorystyka, personalizacja oraz inne aspekty. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapewniamy fachowe doradztwo i szybką, kompleksową obsługę.

%d bloggers like this: